KONST / Litografier / Färglitografi 16045393
nr 1604 5393
Jonas Glock
(f. 1947), Sverige
Flicka vid kakelugn. Signerad, numrerad 439/500. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:28:11
11/3 18:12:14
Jonas Glock
Läs mer om Jonas Glock